Fairbanks High School Honor Roll

0

Freshmen
4.0

Sarah Arend,Brooklynn Bosworth, Ellie Carter, Kate Coy, Ella Demeter, Brogan Green, Rachel Jones, Emma Kelly, Callie Kitchen, Elaina Lahmers, Carly Lehman, Caydence Meddles, Macy Miller, Daniel Montgomery, Ava Orders, Nathan Parks, Jordan Perry, Jacob Predmore, Caleb Wenger, Joseph Ziegler.
Distinction (3.6 & above)
Taylor Andrews, Adriana Berry, Kaleb Blevins, Evan Blumenschein, Jack Bouic, Les Brandel, Nathan Combs, Kristin Dellinger, Kaitlynn Dingledine, Metea Duncan, Caden Green, Emma Greve, Peyton Hubbs, Ashlynne Isaacs, Samuel Johnson, Andrew Jones, Drew LaFon, Joy Litzke, Zoe Long, Jaden Mapes, Nathan May, Alyssa Newberry, Leah Nicol, Cameron Nisly, Cody Reames, Elizabeth Reinhard, Morgan Rutledge, Ianna Smith, Lindsey Smith, Ashtynne Stanley, CJ Swartz, Adeline Thrush, Eli Thrush, Tristan Walters, Brianne Westendorf, Tessla Woolum, Sarah Writesel.
Merit: (3.2 – 3.59) 
Ryan Beckhoff, Thomas Boerger, Matt Cogdill, Andrew Crowe, Cadence Eger, Carter Gerstenberger, Mylie Green, Mason Gross, Zachary Harris, Madeline Headings, Ethan Kise, Landen Leamman, Mackenzie Lester, Helena Lorenz, Ellie Mayer, Reese McCain, Ethan McDannald, Christian Miller, Liz Nicol, Drew Rausch, Mason Sines, Emma Standley, Grace Stice, Bryson Tillman, Christopher Turner, Dylan Wiedmann, Jordan Wilson, Brooklyn Winkle.
Sophomores
4.0

Grace Belmonte, Montana Burns, Garrett Dellinger, Caden Feller, Carly Fitzwater, Emma Griffey, Danielle Hoover, Lilliana Jeronimo, Grace Koenig, Anna Poling, Kate Ruff, Mathilde Schmidt, Katelyn Vollrath, Elizabeth White, Jacob Willer.
Distinction (3.6 & above)
Clayton Arnold, Kayleigh Arnold, Alondra Bosworth, Shelby Burns, Janie Clayton, Alex Crowe, Lily Demeter, Lilli Doll, Harley Edwards, Emma Eickhoff, Enara Garano, Elizabeth Green, Macoy Green, Caymus Hall, Celeste Hauer, Jared Hayer, Anna Higbee, Andrew Higinbotham, Matt Kehlbeck, Hunter Liedtke, Kenzie Lynch, Emma May, Connor McCardle, Ty Patrick, Sierra Pfarr, Zachary Picklesimer, Gracie Pyers, Noah Rausch, Isabella Roush, Jacob Scott, Brynne Stanley, Riordin Stauffer, Dylan Tobe, Josh Underhill, Gabby Vamos, Olivia Vollrath, Zander Walton, Mary Weisburn, Brayden Wilson, Ethan Woodward, Kaela Wurster, Cade Ziegler.
Merit: (3.2 – 3.59) 
Ryker Beaty, Adam Burke, Colin Dowling, Alex Gardini, Veronique Grand, Avery Groves, Ellee Johnson, Joseph Kinsley, Pierce Powell, Alyson Scally, Joshua Shipe, Ethon Slaughter, Kaelynn Sphapmixay, Jacob Stewart, Scott Stidham, Abby Trego, Tyler Ufferman.
Juniors
4.0

Amelia Cameron, Linsey Eddy, Emma Feaster, Shelby Jones, Antonia Mapes, Jayda Rausch, Emily Truskoski, Jeremy Ziegler.
Distinction (3.6 & above)
Alex Blumenschein, Brianna Bosworth, Bryce Bosworth, Liliana Bosworth, Ellee Bouic, Julia Cheney, Madeline Conroy, Miranda Coover, Mason Cushman, Marit Gasvatn, Brianna Graham, Braylon Green, Hunter Jackson, Sam Keller, Cassandra Lamb, Wyatte Miller, Lizzie Nicol, Maggie Nicol, Molly Olson, Annika Parks, Megan Rausch, Carter Schultz, Diego Shaw, Keith Shreve, Aubrey Tillman, Paul Tossey, Gage Wilson, Brenna Zavar.
Merit: (3.2 – 3.59) 
Alexis Anderson, Brendan Baker, Tucker Green, Ashton Griffith, Grant Hamm, Emma Hoffman, Austin Key, Emma Kugel, Bayleigh Miller, Kaylee Mitton, Morgan Percell, Wyatt Rausch, Billy Reed-Bodey, Brendan Sayer, Alex Stewart, JD Welch, Meghan Wenger, Tristan Williams.
Seniors
4.0

Samantha Adkins, William Anderson, Sarah Belmonte, Emma Bookwalter, Anthony Burge, Kyle Craig, Kylee Eubanks, Braeden Fairchild, Adeline Fitzwater, Sean Galsterer, Kalor Greve, Wyatt Griffey, Katelyn Harris, Owen Herbst, Hayden Hoover, Parker Horn, Alex Jones, Sarah LaPointe, David Montgomery, Autumn Scheiderer, Cole Shepherd, Taylar Sphapmixay, Megan Stallings, Abby Underhill, Savannah Walls, April Ward, Ashlyn Ward.
Distinction (3.6 & above)
Livvy Bellas, Grace Boerger, Hannah Bond, .Harley Burger, Ethan Chippas, Tanner Conway, Gage Garlinghouse, Andrew Halterman, Gracie Hubbs, Dakota Key, Allison Kise, Weston Lorenz, Gatlin Luke, Gabe McMillan, Alexis Murray, Keagan Nicol, Juliet Palmer, John Pastirzyk, Trent Patrick, Sam Rengert, Cameron Shankle, Chloe Stage, Nathan Vollrath, Seth Whitehead, Braxton Wilhelm.
Merit: (3.2 – 3.59) 
Kinkaid Carstensen, Emma Cook, Jaeden Eickhoff, Aidan Groves, Levin Jenkins, Austin Leamman, Bryce Litzke, Kat Musselman, Anthony Nichols, Alyssa Nisly, Seth Payne, Victoria Powell, Bella Rowland, Mason Winkle, Janelle Woolum.



...For the full story, select an option below.

Comments

comments

Comments are closed.