FMS Honor Roll

0

Sixth Grade
4.0

Mariel Arend, Camdyn Bartow, Zachary Ervin, Nina Graber-Nofziger, Addyson Isaacs, Abigail Kohls, Ashley Ling, Kylie Litzke, Lillian Miller, Konner Ohler, Aleksander Orders, Jolie Porter, Evangeline Reidman, Meredith Reinhard, Marik Shaffer, Madeline Sines, Abigail Snyder, Kailynne Stanley, Mollie Thrush, Josie Ufferman, Mara Vicari, Adyson Willett, Trent Wolpert
3.9 – 3.6
Croy Aalyson, Andrew Agner, Phoebe Allison, Mary Andranovich, Abbygayle Ballard, Trinidy Bogenrife, Cohen Burns, Madeline Cunningham, Sienna Dingledine, Richard Doyle, Madox Eagon, Brianne Eickhoff, Emma Falk, Gavin Fillman, Elizabeth Gregory, Ava Hathaway, Preston Hauenstein, Aden Hershberger, Henry Hooper, Haley Hubbs, Riley Jones, Soraya Kuebler, Bekem Lamp, Avery Landon, Luke McCain, Baylee McKinley, Joshua Meihls, Amelia Nicol, Hannah Niehaus, Elizabeth Phillippo, Mason Rausch, Chase Sawyer, Nava Showalter, Dalton Smith, Sawyer Smith, Colin Staats, Alyssa Tobe, Emily Vance, Brian Vandyke, Richard Wachs, Christopher Wisecup, Alexis Wojcehowicz, Reid Young
3.59 – 3.2
Keith Bundy, Gatlin Conley, Noah Endicott, Brody Hanes, Dakota Litzke, Jacob Metsker, Katelyn Obert, Mackenzie Tooker
Seventh Grade
4.0

Jaiden Archer, Claire Baker, Emma Bowman, Miah Cheney, Emily Clayton, Emersen Cochran, Alexandria Cushman, Elias Feller, Addison Grant, McKenna Lentz, Devon Litzke, Madeleine Peffer, Noah Rhea, Noah Thorley, Kendra Turner, Jaclyn Vernon, Sidney Williams, Grace Zahn
3.9 – 3.6
Michael Barnes, Spencer Beekman, Nate Belmonte, Pamela Bosworth, Malynn Bouic, Hayden Buchholz, Ellie Chippas, Riley DaRe, Ava Dellinger, Colton Doll, Anna Dulle, Kyle Eischen, Thomas Forte, Allison Gearheart, Ezekiel Gingerich, Kaitlyn Giovanini, James Green, Ryker Green, Matthew Hauenstein, Caitlin Hayes, Carly Heiss, Aaron Johnson, Nicholas Johnson, Regan Jones, Kadence Kise, Macy Kise, Grace Martin, Lucy Matteson, Jacob Newberry, Jack Nicol, Bryce Nisly, Donni Price, Joseph Rausch, Nathaniel Russell, Aizza Schirg, Marilyn Stidham, Elizabeth Tillman, Brandon Watts, Caroline Wilson
3.59 – 3.2
Tatum Amick, Lillian Back, Camdyn Burns, Nathan Drumm, Alex Galsterer, Parker Kelly, Christian Luke, Kaydan McGee, Nicole Nabbale, Nicholas Newland, Blake Robinson, Eric Rogers, Max Sanford, Addison Shaffer, Hannah Sullivan, Hailey Wachs, Gavin Westendorf, Braydon Wiedmann
Eighth Grade
4.0

Ivan Graber-Nofziger, Rachael Hoover, Sophie LItzke, Luci Mangen, Nicohlas Powell, Tara Rice, Alice Ruff, Jack Sanford, Ashton Tooker, Abigail Wurster
3.9 – 3.6
Carson Bowen, Aubrey Burns, Madison Cook, Hailey Dee, Julia Dingledine, Madeline Forte, Elise Gerstenberger, Sara Hayer, Cassidy Jones, Mary Kinsley, Kennedy Knurek, Neil Kohls, Andrew Landon, Anna Mueller, Claudia Mueller, Sydney Phillips, Reese Poling, Nicholas Rhea, Abigail Skedell, Maxwell Snyder, Hannah Standley, Cheyenne Tompkins, Zachary Vollrath
3.59 – 3.2
Allyah Alston, Logan Duncan, Mason Eagon, Kayden Fields, Kaitlyn Fout, Julianne Headings, Ethan Hoffman, Seth Jenkins, Cole Justus, Zachary Koenig, Emma Milleson, Jameson Rausch, Chase Shope, Kendyl Slaughter, Madden Ungerer, Logan Willett, Kylie Wolfe



...For the full story, select an option below.

Comments are closed.